Oferta dla klientów indywidualnych
Oferta dla firm i instytucji
Dieta przez internet

Kontakt

tel. 608236670
klaudiawita.dietetyk@gmail.com

DIETETYK ONLINE

Mieszkasz daleko od Rybnika? Nie masz czasu na wizyty w gabinecie? Skorzystaj z usługi Dietetyk online i otrzymaj pomoc dietetyka nie wychodząc z domu.

Oferuję profesjonalną usługę - skomponowanie diety oraz wsparcie dietetyka. Dieta nie jest układana automatycznie, nie używam też "gotowców". Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i planuję jadłospisy dopasowane do potrzeb.
Będziemy kontaktować się za pośrednictwem poczty e-mail, programu Skype lub telefonu.Jak wygląda współpraca?
1. Chęć zakupienia diety należy zgłosić mailem lub telefonicznie.
2. Otrzymasz ode mnie mailem ankietę do wypełnienia, dzięki której zdobędę wszystkie informacje potrzebne do ułożenia dla Ciebie indywidualnej diety. Prześlę też dane do przelewu oraz przewidywany termin przekazania gotowego jadłospisu.
3. W ciągu kilku dni przygotuję dla Ciebie materiały zawierające indywidualnie dopasowany jadłospis na wybrany okres oraz materiały dodatkowe. Wszystko otrzymasz w wersji elektronicznej, lub jeżeli wolisz, wydrukowane materiały prześlę tradycyjną pocztą.
4. Przez cały czas stosowania diety będziemy w kontakcie mailowym lub telefonicznym, chętnie odpowiem na pytania.

Czas oczekiwania na jadłospis to zwykle ok. 3 dni roboczych od otrzymania prawidłowo wypełnionej ankiety, w wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu.

Usługa online przeznaczona jest dla osób z prawidłową masą ciała (utrzymanie wagi), z nadwagą i otyłością (redukcja masy ciała) lub niedowagą. Jadłospisy uwzględniają występujące choroby, styl życia, preferencje smakowe i wiele innych czynników.

Cena:
100zł / jadłospis 7 dniowy
160zł / jadłospis 14 dniowy
300zł / jadłospis 30 dniowy
Jadłospisy można powtarzać do czasu osiągnięcia celu.

Cena zawiera:
analizę wypełnionej ankiety, przygotowanie jadłospisu na podstawie otrzymanych danych, przesłanie jadłospisu wraz ze szczegółowym opisem, wsparcie mailowe w czasie stosowania diety.
Jadłospis wysyłany jest po otrzymaniu wpłaty na konto.

Chcesz rozpocząć współpracę lub masz pytania?
Napisz: klaudiawita.dietetyk@gmail.com lub zadzwoń: tel. 608236670.


Jeżeli nie chcesz jadłospisów, a potrzebujesz wyłącznie konsultacji, proponuję rozmowę za pośrednictwem programu Skype - godzinna konsultacja np. ocena dotychczasowego sposobu żywienia, przedstawienie zasad żywienia w jednostce chorobowej (wymagana wcześniejsza informacja odnośnie tematu konsultacji) itp. Dodatkowo po takiej konsultacji otrzymasz na maila wnioski i materiały edukacyjne.
Czas trwania 1h, cena 100 zł