Kontakt

tel.608236670
klaudia.raczkowska@gmail.com

Klaudia Wita

Wykształcenie. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka, na wydziale Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zdobyłam tam wiedzę na temat odżywiania i dietetyki, popartą informacjami z różnych dziedzin: fizjologii, biochemii, psychologii, farmakologii i wielu innych.

Doświadczenie. W czasie studiów odbywałam liczne praktyki w szpitalach i poradniach. Poznałam funkcjonowanie wielu placówek, co pozwoliło mi na ukształtowanie własnego sposobu prowadzenia pacjentów.
Miałam przyjemność zdobywać doświadczenie pracując jako dietetyk w szpitalu oraz jako intendent w przedszkolu. Obecnie poza pracą w gabinecie współpracuję z jedną z rybnickich siłowni, a także przekazuję swoją wiedzę prowadząc kursy dietetyki.

Prowadzenie poradni to dla mnie możliwość dzielenia się swoją wiedzą i pomagania osobom, które potrzebują wsparcia i edukacji w zakresie odżywiania. Cieszę się, że mogę indywidualnie podejść do każdej osoby tak, aby w jak największym stopniu spełnić wszystkie oczekiwania.

W swojej pracy wykorzystuję wyłącznie informacje potwierdzone naukowo, korzystam z norm i zaleceń wiarygodnych instytucji. Jestem przeciwna nieracjonalnym dietom i zastępowaniu urozmaiconej diety suplementami. Uważam, że kluczem do sukcesu jest wiedza pozwalająca dokonywać świadomych wyborów.

dyplomDyplomy i certyfikaty potwierdzające uzyskane kwalifikacje oraz udział w szkoleniach i konferencjach - kliknij